Zpět do obchodu

Registrace

O nás

Cap-it

Pod touto firmou se dnes skrývají 3 mladíci, kteří chtějí udělat party v nočních klubech bezpečnější. Navázali na velké úspěchy ze školního programu od JA Czech Studentských Společností a vydali se na vlastní pěst do světa podnikání.

Každý z nás si určitě rád vyrazí na společenskou akci a nebo se jen tak pobavit s kamarády do klubu. V poslední době se bohužel na těchto místech stále více vyskytuje velmi znepokojující problém - vhazování drog do pití. To znamená, že někdo záměrně přidá omamnou látku do nápoje cizí osoby.  Cílem je většinou následné zneužití omamného stavu ve formě napadení, okradení nebo i znásilnění. Touto nepříjemnou situací si prošli nejen naši blízcí, čímž jsme si uvědomili vážnost tohoto problému.

Abychom tomuto problému pomohli zabránit, našli jsme řešení v podobě Scrunchie gumičky do vlasů, která v sobě ukrývá ochranný povlak. Tento povlak si navléknete na skleničku a díky tomu si můžete bezpečně užít Váš nápoj. 

Látku na výrobu získáváme v podobě odřezků z velkovýroby, které by jinak nenašli dalšího využití. Tak naše společnost zapojila udržitelnost do svého předmětu podnikání. Samotné sešití nám poté zajišťují chráněné dílny, které zajišťují kvalitu našich výrobků. Díky tomu, náš produkt pomáhá nejen cílovým zákazníkům, ale i  lidem s tělesným postižením ve formě poskytnutí zaměstnání.

Našim cílem je lidi informovat o této problematice a nabídnout jim účinnou prevenci

Děkujeme Vám za podporu a nebojte se napít!

  

 

JA Studentská Společnost

Naše cesta započala na začátku třetího ročníku na střední škole. Zde jsme pod záštitou JA Czech začali tvořit firmu Cap-it. Na počátku nás bylo 15 mladých entusiastických studentů, kteří chtěli udělat Českou republiku bezpečnějším místem především pro naše vrstevníky.

Zaměřili jsme se tak na problém vhazování drog do nápoje v klubech a na jiných kulturních událostí. Proto jsme na trh uvedli náš produkt - Scrunchie gumičku do vlasů, která v sobě ukrývá ochranný povlak na Váš drink.

Po náročných začátcích se nám povedlo postupně dosáhnout spousty úspěchu. Náš produkt nabral popularity a vyhráli jsme dokonce i několik soutěží:

 

Sales Award  - Mezinárodním veletrhu ve Vídni

Nejlepší JA společnost a Nejlepší prezentace - Mezinárodní veletrh v Hradci Králové

Umístění v 5 z 10 kategorií - JA EXPO národní kolo

Mistři světa  - Global Final SIR (Social Innovation Relay)

Nejlepší studentská společnost ČR - Národní finále

 

Na konci školního roku se nám poté podařilo porazit 280 firem a stát se tak nejlepší studentskou společností v ČR. Díky tomuto jsme měli tu čest reprezentovat ČR na Evropském finále v Istanbulu.

Celá tato cesta nám dala neskutečně mnoho, a proto v ní nechceme skončit. Všechny tyto úspěchy a všichni spokojení zákazníci nám ukázali, že to má smysl.

Naše cesta nekončí!

 

Zpět do obchodu